Staff Directory

Perpustakaan Tun Abdul Razak Perak Branch 

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email No. Tel
TIMBALAN KETUA PUSTAKAWAN
Siti Basriyah binti Shaik Baharudin Timbalan Ketua Pustakawan  Ketua Jabatan / Ketua Unit siti632@uitm.edu.my 05-3742009
KETUA UNIT PENTADBIRAN DAN UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN
Muhamad Azim bin A'nsori Pustakawan Ketua Unit muhamadazim@uitm.edu.my 05-3742091
UNIT PENTADBIRAN
Unit Latihan dan Sumber Manusia
Hidayah binti Md Sabri @ Sabri Pembantu Pustakawan Kanan Staf hiday207@uitm.edu.my 05-3742093
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN
Perhubungan Pelanggan dan Korporat
Shamshul Bahri bin Abu Bakar Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf shams316@uitm.edu.my 05-3742096
Hasdino Shafizul bin Mohd Radzi
Pembantu Pustakawan Kanan Staf hasdi716@uitm.edu.my 05-3742096
Perkhidmatan Koleksi
Rosli bin Ibrahim
Pembantu Pustakawan Kanan
Staf rosli777@uitm.edu.my 05-3742096
Hamdan bin Hashim Pembantu Pustakawan Kanan
Staf hamda161@uitm.edu.my 05-3742096
KETUA UNIT SISTEM MAKLUMAT DAN UNIT PENYELIDIKAN & RUJUKAN
Jamilah binti Md Yusoff
Pustakawan Kanan
Ketua Unit milah135@uitm.edu.my 05-3742090
UNIT SISTEM MAKLUMAT
Promosi dan Publisiti
Khalaili bin Musa
Pembantu Pustakawan Kanan
Staf khala496@uitm.edu.my 05-3742504
Ahmad Azmil Reza bin Ismail Pembantu Pustakawan
Staf ahmad_azmil@uitm.edu.my 05-3742504
UNIT PENYELIDIKAN DAN UNIT PEMBELAJARAN & RUJUKAN
Rujukan & Literasi Maklumat
Mohd Azhari bin Maarop
Pembantu Pustakawan Kanan
Staf mohda037@uitm.edu.my 05-3742490
Sokongan Penyelidikan
Zulkifli bin Shaari
Pembantu Pustakawan Tertinggi
Staf zulki535@uitm.edu.my 05-3742494
Marlina binti Mokhyi
Pembantu Pustakawan Kanan
Staf marli245@uitm.edu.my 05-3742493
KETUA UNIT ARKIB DAN UNIT SUMBER BERCETAK
Nur Aqilah binti Russli
Pustakawan Kanan
Ketua Unit nuraq966@uitm.edu.my 05-3742091
UNIT ARKIB
Pemuliharaan
Mohd Eaddy Masrizun bin Nayan
Pembantu Pemuliharaan Kanan
Staf eaddy@uitm.edu.my 05-3742503
Mohd Ismail bin Mohd Salleh Pembantu Pemuliharaan
Staf ismail074@uitm.edu.my 05-3742503
Rekod Universiti
Noor Faridatul Akhma binti Abu Bakar
Pembantu Pemuliharaan Kanan
Staf noorf117@uitm.edu.my 05-3742098
Wan Fadillah binti Mohamed Yusoff
Pembantu Pemuliharaan
Staf fadillah7031@uitm.edu.my 05-3742098
UNIT SUMBER BERCETAK
Pesanan Bahan & Hadiah
Razman bin Zainal Abidin
Pembantu Pustakawan Kanan
Staf razma063@uitm.edu.my 05-3742092
Ibrahim bin Mohammed Daud
Pembantu Pustakawan Kanan
Staf ibrah157@uitm.edu.my 05-3742092
Imbangan Bahan dan Pelupusan
Tn. Hj. Abdul Razak bin Wahab
Pembantu Pustakawan Kanan
Staf abdul881@uitm.edu.my 05-3742453
Nor Faizah bin Mohd Ariff
Pembantu Pustakawan
Staf norfa052@uitm.edu.my 05-3742453
KETUA UNIT PENTADBIRAN, UNIT ARKIB & PEMULIHARAAN DAN UNIT SUMBER BERCETAK
Nur Aida binti Rousli
Pustakawan Kanan
Ketua Unit nuraidarousli@uitm.edu.my 05-4067125
KETUA UNIT PENYELIDIKAN PEMBELAJARAN & RUJUKAN DAN UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN & SISTEM MAKLUMAT
Nur Dayana binti Mohd Narwawi Pustakawan Ketua Unit dayananarwawi@uitm.edu.my 05-4067139
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN & SISTEM MAKLUMAT
Mohd Amirul Hafidz bin Ahmad
Pembantu Pustakawan
Staf amirul911@uitm.edu.my 05-4067137
Mohamad Arif bin Mohamed Yusof Pembantu Pustakawan
Staf moham822@uitm.edu.my 05-4067136
UNIT PENYELIDIKAN PEMBELAJARAN & RUJUKAN
Mohamed Zaid bin Zainal Akhir
Pembantu Pustakawan Kanan
Staf moham226@uitm.edu.my 05-4067142
UNIT PENTADBIRAN DAN UNIT SUMBER BERCETAK
Rosmaryati binti Ab Rahman
Pembantu Pustakawan Kanan
Staf rosmaryati@uitm.edu.my 05-4067131
Juliza binti Jamaluddin
Pembantu Pustakawan
Staf juliz810@uitm.edu.my 05-4067131
UNIT ARKIB DAN PEMULIHARAAN
Muhammad Fikri bin Sulaiman
Pembantu Pemuliharaan
Staf mohammadfikri@uitm.edu.my 05-4067124

Contact Us

Corporate Communication Division
Perpustakaan Tun Abdul Razak
32610 Seri Iskandar, Perak Darul Ridzuan
Malaysia

05 374 2490 | 05 374 2090
Consultation Services


Corporate Communication Division
Perpustakaan Tun Abdul Razak
35400 Tapah Road, Perak Darul Ridzuan
Malaysia

05 406 7142 | 05 406 7139
Consultation Services


  05 3742009 | Siti Basriyah Shaik Baharudin
  Deputy Chief Librarian
  Join Channel
PTAR Perak Branch
  Click here to view QR Code